441-x-471

Konkurs dla szkół

DO WYGRANIA 300 LAPTOPÓW Z OPŁACONYM INTERNETEM NA CAŁY ROK SZKOLNY!

Fundacja KPMG planuje wypożyczyć na cały rok szkolny 2020/2021
300 nowych komputerów wraz z opłaconym dostępem do Internetu.

Aby uczeń mógł wypożyczyć sprzęt komputerowy wystarczy, że napisze krótkie wypracowanie (maksymalnie 1 strona A4) na jeden z poniższych tematów:

• Kim chciałbym zostać w przyszłości?
  • Jak komputer może mi pomóc w nauce?
  • Szczegóły w regulaminie konkursu:
    > LIST DO DYREKTORÓW SZKÓŁ
    > REGULAMIN KONKURSU
    > FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Laptopy od Fundacji KPMG

COVID-19 i nauka zdalna

W związku z rozporządzeniem ministra edukacji narodowej nakładającego obowiązek nauki zdalnej, Fundacja KPMG w Polsce wsparła polskie szkoły w trudnym okresie pandemii i udostępniła sprzęt komputerowy z dostępem do internetu dla najbardziej potrzebujących uczniów.

W kwietniu i maju 2020 roku Fundacja KPMG udostępniła 300 laptopów wraz z dostępem do Internetu ponad 40 szkołom, głównie z województwa warmińsko-mazurskiego. Sprzęt trafił do uczniów z rodzin wielodzietnych lub borykających się z problemami finansowymi. Dzięki temu uczniowie mogą sprawnie uczyć się na odległość i podnosić kompetencje cyfrowe. Co więcej, są zmotywowani do zdobywania wiedzy oraz rozwijania zdolności i zainteresowań.