Zbiórki Świąteczne KPMG

W tym roku pracownicy KPMG ponownie zorganizowali wśród Kolegów i Koleżanek zbiórki świąteczne dla najbardziej potrzebujących. Dzięki wsparciu Fundacji KPMG zbiórki zostały podwojone, a największe otrzymały dodatkowe środki!

We wszystkich biurach KPMG w Polsce pracownicy zorganizowali trzynaście zbiórek finansowych na rzecz organizacji pozarządowych oraz domów dziecka. Kwoty zebrane podczas zbiórek zostały podwojone przez Fundację KPMG, a siedem zbiórek, które cieszyły się największym wsparciem pracowników otrzymało dodatkowe środki. Zebrane środki zostały wykorzystane m. in. na zakup paczek dla potrzebujących, prezentów świątecznych dla dzieci oraz na bieżącą działalność organizacji. Wspólnym siłami pomogliśmy:

Dziękujemy za wielkie serca wszystkim Darczyńcom i Koordynatorom zbiórek!