wyniki konkursu kim chciałbym zostać w przyszłości

Wyniki konkursu „Kim chciałbym zostać w przyszłości”

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim laureatom i uczestnikom Konkursu „Kim chciałbym zostać w przyszłości”. Komisja Sędziowska oceniająca nadesłane prace była pod wrażeniem Waszych różnorodnych, fascynujących i innowacyjnych planów na przyszłość.

Wasze umiejętności i kreatywność przebijające z prac konkursowych, pokazujące twórcze podejście do wyzwań związanych z nauką i życiem codziennym, pomogą w wyborze najlepszej drogi do realizacji Waszych ambitnych planów życiowych. Wyrażamy uznanie dla Waszego zapału i pracy włożonej w przygotowanie wypracowań pt. „Kim chciałbym zostać w przyszłości” oraz „Jak komputer może mi pomóc w nauce”.

Z przyjemnością informujemy, że laureatami konkursu „Kim chciałbym zostać w przyszłości” zostali uczniowie z poniższych szkół:

• Szkoła Podstawowa w Bukowinie
  • Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego RKS Raków
  • Szkoła Podstawowa Nr 37 im. Jana Pawła II w Częstochowie
  • Szkoła Podstawowa nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Częstochowie
  • Szkoła Podstawowa nr 30 im. Emilii Zawidzkiej w Dąbrowie Górniczej
  • Sportowa Szkoła Podstawowa nr 3 im. Polskich Olimpijczyków w Elblągu
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Gacach Słupieckich
  • I Liceum Ogólnokształcące w Głownie
  • Zespół Szkół Publicznych, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza
  • Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Przyrody w Klęczkowie
  • Szkoła Podstawowa im. Stanisława Kardynała Wyszyńskiego w Kosowie Lackim
  • Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Potęgowie
  • Szkoła Podstawowa Fundacji „Elementarz” z Oddziałem Przedszkolnym w Siamoszycach
  • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Suchym Lesie
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Tuszymie
  • I Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Zgierzu

Fundacja skontaktuje się z dyrektorami szkół w celu przekazania nagród uczniom.

Jeszcze raz dziękujemy Wszystkim za udział w konkursie, a laureatom gratulujemy wygranej. Życzymy wszelkiej pomyślności oraz wielu sukcesów w życiu szkolnym i osobistym.